Український плавець Михайло Романчук посів перше місце на дистанції 400 метрів вільним стилем на міжнародних змаганнях Antwerp Diamond Speedo Racе, які проходили в бельгійському Антверпені.

Романчук лідирував по ходу всієї дистанції і показав найкращий результат – 3:49.05. Про це повідомляє Sport Arena.

Ще один українець Сергій Фролов став третім, втративши другий рядок за 100 метрів до фінішу.

Також варто зазначити, що українську синхроністку Єлизавету Яхно визнали найкращою 2018-го. Так вирішила Міжнародна федерація плавання.

У федерації назвали проведений Яхно сезон "фантастичним", інформує Радіо Свобода.

Разом із партнерками цьогоріч вона здобула кілька нагород Чемпіонату Європи у командних змаганнях і бронзу у сольних виступах.