Штурман Олексій Остапенко, який загинув у катастрофі Ан-26 в Чугуєві на Харківщині, листувався зі своєю семирічною донькою за кілька хвилин до катастрофи.

Про це розповіла його дружина Олена, йдеться в сюжеті «ТСН».

За її словами, після цього польоту 28-річний штурман Олексій Остапенко повинен був отримати кваліфікацію першого класу.

Олена каже, що за кілька хвилин до катастрофи її чоловік листувався зі своєю 7-річною донькою, яка заспокоювала маму, коли Олексій перестав виходити на зв’язок.

«Мені дитина сказала: «Мама, почекай. Він, можливо, мені щось відповів». І вона дістає телефон, і я бачу цю переписку. Мене це не те, що зворушило. У мене було таке відчуття, що вона ніби щось передчувала в це момент», — поділилася Остапенко.

Дійсно, у листуванні в Viber донька написала, що хвилюється за тата. Той її заспокоїв: «Не переживай, все добре». На останні повідомлення дівчинки «Тату, ти живий? Тут впав літак» Олексій Остапенко вже відповісти не зміг.

Дружина наголошує: Олексій «жив своєю роботою і знав, як її робити».

«Це його професія, це його покликання. Тому що ось прям чогось іншого, як літати, він не вмів. Дійсно, ось навіть елементарне. Поміняти кран не міг. У мене чоловік не розумів нічого, крім літаків», — розповіла вона журналістам.