Юлія Тимошенко в усі часи мала питання до влади з приводу бідності населення України і постійно твердила про необхідність зміни курсу країни. Однак, саму Юлію Володимирівну, злидні, мабуть обходить стороною. Чого тільки вартує її кортеж!

Так, журналісти опублікували відео кортежу лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко, яка в п’ятницю, 17 січня, розкішно під’їхала до Верховної Ради.

Як бачимо, вона не забуває підтримувати свій статус, наймаючи охорону і комплектуючи кортеж автомобілями представницького класу, хоча, як мінімум останні 10 років заявляє, що живе на одну зарплату. Про це повідомляє Telegram-канал Андрія Павловського.

Політик прибула до парламенту на елітному Mercedes-Benz S 500, в супроводі іншого елітного авто – позашляховика Mercedes-Benz G 350, що явно свідчить про перевагу авто німецького походження.

Цікаво, що Юлія Тимошенко вважає за краще авто тієї ж марки, що і канцлер Німеччини Ангела Меркель, однак в 2019 році Тимошенко подала декларацію, в якій не вказала, що користується вищевказаними авто. Політик лише прописала наявність Mercedes-Benz GLS 350 (2017 року випуску) і ГАЗ 14 “Чайка” (1983 року випуску), які записані на її чоловіка Олександра Тимошенка.

До речі, ціна одного автомобіля моделі Mercedes-Benz S 500 4 matic становить близько 35 тис. доларів, а вартість другого авто моделі Mercedes benz g 350 близько 61 тис. Доларів. Таким чином приблизну вартість автомобілів з кортежу Юлії Тимошенко можна більш-менш точно оцінити в 100 тисяч доларів.

Також, варто зазначити, що Юлія Тимошенко є яскраво вираженим захисником української Землі, яка чомусь забула згадати, що у 2016 році її зять купив ділянку землі за 175 млн грн.

Окрім того, наразі достеменно не відомо чи ділянка була продана і чи взагалі це єдина земельна ділянка сімейства Тимошенків. Ви можете уявити собі простого фермера українця, який би от так просто зміг би це зробити? То за чию Землю переживає леді Ю?