saakashvili21_1_650x410

Саакашвілі проходить у справі про розгін акції 7 листопада
Тбіліський міський суд на два місяці продовжив заочне тримання під вартою, обране в якості запобіжного заходу щодо екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі, який проходить у справі про розгін акції 7 листопада 2007 р. Про це повідомляє видання Newsgeorgia з посиланням на представника прес-служби суду, передає Корупція.Інфо.

"Як вам відомо, запобіжний захід завжди переглядається раз на два місяці. Сьогодні був черговий процес. Суддя прийняв рішення про продовження ув'язнення", – сказала представник прес-служби.

Відзначимо, разом із Саакашвілі по даній справі проходять екс-міністр оборони Давид Кезерашвілі, екс-мер Тбілісі Гігі Угулава, колишній міністр юстиції Зураб Адеішвілі і колишній глава МВС Вано Мерабішвілі. Усім, крім Мерабішвілі, також продовжено висновок.

Нагадаємо, головна прокуратура Грузії знову заявила, що збирається вимагати від Інтерполу оголосити Саакашвілі в міжнародний розшук.

Відзначимо, в свою чергу Саакашвілі заявив, що погодився на пост глави Одеської обласної державної адміністрації в інтересах Грузії.

На посаду голови Одеської ОДА Саакашвілі був призначений в кінці травня 2015 р.