Те, чого ви не знали про дружину Медведчука: приголомшливі факти (фото, відео)

Те, чого ви не знали про дружину Медведчука: приголомшливі факти (фото, відео)

Те, чого ви не знали про дружину Медведчука: приголомшливі факти (фото, відео)

Оксана Марченко, телеведуча, якою захоплюються мільйони глядачів популярних українських телешоу, свою кар'єру в журналістиці почала ще в далекому 1992 році. Вигравши конкурс непрофесійних телеведучих, вона потрапила на телеканал УТ-1, потім уперше вийшла заміж, народила сина, пішла з телебачення і знову повернулася – впевнена в собі і переповнена амбіціями.

У 1999 році Оксана Марченко познайомилася зі своїм нинішнім чоловіком – впливовим політиком Віктором Медведчуком. Але телеведучій вдалося самостійно добитися визнання всієї країни, а все завдяки вірі у свої сили і таланту. Напередодні виходу нових сезонів популярних шоу ми розповідаємо тобі про 10 фактів з життя однієї з найкрасивіших, знаменитих і впливових жінок України.

d7d17ac943e7087f5cdff570c39d1444_19_oksana_marchenko_boi_6515

Оксана Марченко брала участь у студентському русі 90-х років: «Я з тих, хто був на площі, хто не просто стояв чи танцював, а хто голодував, відстоюючи свої переконання».

Телеведуча є дуже релігійною людиною. З 2000 року вона регулярно відвідує Святогірський Свято-Успенський Зимненський жіночий монастир біля міста Володимир-Волинський. Також вона вінчалася з Віктором Медведчуком.fdd22a66aa4548221e8e1006f872ad78_06_oksana_marchenko

Оксана Марченко займається спортом щодня – так вона заряджається енергією. Витривалість вона виховує в собі за допомогою скакалки – може стрибнути 1500 разів!

Телеведуча обожнює водити машину, вона єдиний водій-жінка, якій довіряє її чоловік. Також Оксана захоплюється верховою їздою. «Кінь – це тварина, яка до тебе має бути прив'язана навіть більше, ніж собака», – вважає Марченко.

У телеведучої є хобі, притаманне багатьом співвітчизникам – вона з Віктором Медведчуком колекціонує магніти на холодильник. Подружжя навіть жартує, що вирушають у подорожі «по магнітики».

У житті Оксана Марченко більш тендітна, ніж на екрані, тому її часто не впізнають на вулиці, бо очікують бачити пишногруду і дуже високу жінку.

У 2012 році Оксана Марченко випустила настінний перекидний календар зі своїми фото, чим порадувала всіх шанувальників. На сторінках вона постала в 12 абсолютно різних образах: лісової мавки, шахової королеви, російської барині та інших красивих стилях.

У тому ж 2012 телеведучій в прямому ефірі довелося поцілуватися з Тото Кутуньо. Співак не встояв перед Оксаною Марченко та, посилаючись на традицію, запропонував поцілуватися. Телеведуча поцілувала Тото в щоку і пожартувала, що публіка їм заважає.

У 2011 році Оксана Марченко стала найкрасивішою жінкою України за версією читачів журналу Viva.
Сім'я Оксани Марченко дуже дружить з президентом РФ Володимиром Путіним. Настільки, що він хрестив спільну дочку відомої телеведучої та Віктора Медведчука, яка народилася в 2004 році.‡агрузка...