ПАТ «КБ «Гефест» було віднесено до категорії неплатоспроможних. Про це повідомляє прес-центр Національного банку України.
У відомстві пояснили, що цей банк не виконав вимоги Нацбанку, зокрема щодо приведення розміру регулятивного капіталу до розміру, не меншого ніж 200 млн. грн., у строк до 11 липня 2017 року, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Розстріл Майдану: суд продовжив розгляд справи екс-беркутівців

Таким чином, станом на 31 липня, розмір регулятивного капіталу «Гефесту» був меншим однієї третини від мінімального рівня.

«З огляду на зазначене та відповідно до пункту 2 частини першої статті 76 Закону України «Про банки і банківську діяльність» Національний банк України зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних», – наголосили у НБУ.

Банк «Гефест» був створений в кінці 2013 року. Власником істотної участі в банку «Гефест» є член партії Рух за реформи В'ячеслав Попов.

За даними НБУ, на 1 квітня за розміром активів банк займав 90-е місце (17,7 млн грн) серед 90 діючих банків.

Зазначимо, що 12 українських банків залишилися в зоні ризику. Згідно з чинним законодавством, акціонери маленьких банків повинні були до 11 липня поповнити банк до 200 млн грн.