Поки в Білорусі проходять масові виступи проти Олександра Лукашенка, диктатор відправив у відставку посла республіки в Іспанії Павла Пустового “за неналежне виконання посадових обов’язків”. Про це повідомляє БелТА з посиланням на указ не визнаного Заходом глави держави.

“На підставі указу Павло Пустовий звільнений з посади надзвичайного і повноважного посла Республіки Білорусь в Королівстві Іспанія та за сумісництвом постійного представника Республіки Білорусь при Всесвітній туристській організації”, – йдеться в повідомленні.

Обращение Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Беларусь в Королевстве Испания к соотечественникам.

Уважаемые…

Опубликовано Embajada de Belarús en España Понедельник, 17 августа 2020 г.

Раніше на сторінці посольства Білорусі в Іспанії в Facebook Пустовий виступив з вимогою перерахунку результатів голосування і проведення відкритих судових засідань стосовно тих, хто, бив мирних демонстрантів, провокував до жорстокості силовиків, першими нападав з камінням і арматурою, затримував без підстав і знущався із затриманих громадян, здійснював автомобільні наїзди на представників міліції та погрожував близьким і рідним безпосередніх учасників подій.

При цьому Пустовий зауважив, що не має наміру міняти червоно-зелений державний прапор Білорусі на біло-червоно-білий прапор опозиції, однак це не допомогло йому втриматися на посаді.

Нагадаємо, 24 серпня Лукашенко звільнив з посади посла республіки в Словаччині Ігоря Лещеню, який підтримав протести в країні.