Телеграм канал Легітимний, пише, що його джерело з Офісу Президента повідомляє, що днями у Хатії Деканоїдзе буде співбесіда в Офісі Президента. Після щодо її працевлаштування рішення буде приймати Зеленський.

Вчора навіть на ефірі Шустер «онлайн», Саакашвілі продовжив боротьбу за митницю, де критикував це управління.
Михайло зараз лобіює екс-главу Нацполіціі Хатію Деканоїдзе на посаду глави Митниці, але наше джерело вказує, що її можливо готуватимуть на заміну Міністра МВС Арсена Авакова.
Вчора вона прилетіла чартером в Україну, нібито на прохання Саакашвілі. Хоча видання Шарій.нет повідомляє, що Хатія Деканоїдзе спростовує цю інформацію.
Також Саакашвілі лобіює Давида Сакварелідзе, його рухають в «силовий блок».

Зазначимо, 29 травня низка ЗМІ поширила інформацію про те, що колишня очільниця Національної полції України Хатія Деканоїдзе прилетіла до Києва і незабаром, за ініцативою Міхеїла Саакашвілі, може очолити українську митницю. Журналісти також повідомили, що Деканоїдзе, нібито, вже мала зустрічі зі своїми колишніми українськими колегами, а президент Володимир Зеленський обмірковує її можливе призначення.

Колишня очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе спростувала інформацію ЗМІ про те, що Міхеіл Саакашвілі просуває її на посаду голови митниці.

«Я це читала і, чесно кажучи, це вперше чую. Я тут кілька днів, просто проїздом і чекаю на чартер у Тбілісі. Мені треба було в особистих справах. Я вперше чую від журналістів взагалі, що щось відбувається, що йдуть якісь розмови про моє призначення. Я взагалі нічого не знаю, ніхто зі мною не говорив. У мене таких планів немає», — розповіла Деканоїдзе в інтерв’ю Радіо Свобода.

За її словами, за час її перебування у Києві у неї не було ніяких політичних зустрічей.

Деканоїдзе розповіла, що наразі активно готується до виборів у Грузії, та не змогла відповісти, чи погодилася б обійняти якусь посаду в Україні. Відповідь була двозначною – очевидно конкретних пропозицій поки що не було, але будутю.

«Зараз у мене не це запитання немає відповіді. Але, якщо чесно, я пов’язую свою долю з грузинською політикою і Грузією. Я була удостоєна великої честі: служити і для Грузії, і для України», — додала колишня очільниця української поліції.

Сам Саакашвілі вчора зазначив, Митна мафія, яка має широкі зв’язки в парламенті України, дуже захвилювалася. Вони почали публікувати фейки про те, що я шантажую Зеленського.

Ніхто не пропонує Хатію Деканоїдзе на жодну посаду, хоча я її дуже поважаю і люблю. Але ми дійсно пропонуємо все поміняти і закрити цю годівницю, зробивши так, щоб гроші йшли в бюджет України, а не в кишені ділків від митниці і від політики. Саме тому вони так захвилювалися, і на серії сайтів з’явилася ось така, чітко проплачена інформація.

Українці ж зазнаачють, що після цих заяв, та інсайдів про те, що Деканоїзде можливо очолить митницю, контрабантистів, які контролюють митницю почне трясти, адже вони розуміють – що час свавілля закінчується.