Фракція “Слуга народу” у Верховній раді не втрачає монолітності. Народні депутати продовжать працювати за програмою і обіцянками, які давали президент і партія.

 

Про це в ефірі програми “Свобода слова” на ICTV заявив голова партії Олександр Корнієнко.

Він зазначив, що за рік парламент конституційною більшістю ухвалив більше 180 законів.

“Такі законопроекти будуть об’єднувати, створювати нам командний дух, загальний дух. Ми будемо їх приймати, і не тільки силами монобольшінства, а й силами наших колег по парламенту. Тому що досвід показав, за цей рік більше 180 законів більш ніж трьомастами голосами прийнято. Це свідчить про те, що наша партія вміє нав’язувати порядку денного, вміє політичне лідерство тримати. Ми будемо далі займатися цим”, – сказав Корнієнко.

У той же час він зазначив, що коли мова йде про закони, які роз’єднують або викликають різні погляди – а фракція «Слуга народу», за його словами, складається з представників всій Україні, різних спільнот, бізнесу, громадського сектору та т.д. , – тоді відповідно і результат на табло невтішний. Коли ж мова йде про закони, які об’єднують, а це речі, пов’язані з економікою, з обороноздатністю, то ці закони завжди набирають менше 300 голосів.

“Наприклад, все, що стосується доріг, набирає більше 300 голосів, тому що жоден депутат, навіть самий протестуючий, не пояснюватиме своїм виборцям, чому він не голосував за виділення коштів на дороги. Так само це стосується і законів про коронавіруси, які теж набирали багато голосів і в монобільшості, і ззовні”, – сказав він.

Також голова партії розповів про критерії відбору кандидатів на місце вибори.

“Ми довго над цим (відбором кандидатів) думали. В першу чергу, ми прийшли до того, що це не повинні бути діючі мери обласних центрів. Це нові люди, але не просто нові і все, вони чогось досягли в житті, це люди справи “, – пояснив він.