Збройні сили України завдали нового удару по позиціях військ Росії на острові Зміїний. Триває військова операція, спрямована на ураження ворожих позицій. Встановлено попадання в ще один зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцир-С1.

Як повідомили у пресслужбі Оперативного командування Південь у Facebook, в середу, 22 червня, українські війська завдали нового удару по позиціях російських окупантів на острові Зміїний.

Ворог зазнав втрат. Встановлено попадання ЗСУ в ще один зенітний ракетно-гарматний комплекс окупантів Панцир-С1, розміщений на захопленому півострові. Вартість комплексу оцінюється в суму до 15 мільйонів доларів США.

У той же час Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов заявив, що військова операція Збройних сил України на острові Зміїний ставить за мету повне звільнення острова від російських окупантів.

“На острові Зміїний є угруповання, яке складається з підрозділів ППО, підрозділів, на озброєнні яких є реактивні артилерійські установки, їх там три одиниці. Крім того, знаходиться катерна група і підрозділи спеціального призначення РФ.

Ця операція триває, наноситься вогневе ураження по цих об’єктах, і операція буде продовжуватись до повного звільнення острова Зміїний”. Начальник ГУР пояснив, що будь-які “незвичні” події в Херсонській області впродовж останніх чотирьох діб сталися завдяки руху опору, який співпрацює з українськими силовими структурами, в тому числі військовою розвідкою.