Глава правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко заявив, що ціна на газ для теплокомуненерго, який вони постачають для населення складе 7,4 гривні. З його слів, ця вартість є у 3 рази нижчою, ніж поточна на спотових ринках.

Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

Якщо підприємства теплокомуненерго будуть брати газ для потреб таких установ, то вони можуть використовувати цей обсяг за ціною 7,4 гривні, – заявив Вітренко, коментуючи покупку газу для бюджетних організацій.

“Далі тарифи будуть встановлювати місцеві органи влади які мають на це повноваження. Люди, які отримують газ не через теплокомуненерго, будуть платити приблизно 7,99 гривні у більшості регіонів”, – додав Юрій Вітренко.

Відомо, що крім самої ціни на газ, також існує плата за його розподіл (доставку).

Нагадаємо, недавно у компанії “Нафтогаз” повідомили, через низьку активність виробників тепла щодо укладення 3-річних угод на закупівлю газу, вчасний старт опалювального сезону в Україні перебуває під загрозою.

У компанії звернулися до теплокомуненерго та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з власними котельнями з проханням: просили прискорити подачу відповідних заявок або активізувати пошук альтернативних постачальників газу.