Кабінет міністрів України погодив призначення колишньої заступниці Офісу президента Анни Коваленко на посаду голови Чернігівської обласної державної адміністрації (ОДА), повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні уряду в понеділок.

“На сьогоднішньому позачерговому засіданні Кабмін прийняв ряд кадрових рішень. Погодив призначення (проект указу президента України) Коваленко Анни Миколаївни головою Чернігівської обласної державної адміністрації”, – написав Мокан на сторінці в Facebook.

У квітні Кабмін призначив колишню заступницю голови Офісу президента Коваленко і заступником міністра розвитку громад і територій.

Нагадаємо, попередній глава ОДА Андрій Прокопенко подав у відставку, через позбавлення його права впливати на формування списків депутатів від “Слуги народу” до обласної ради.

Анна Коваленко народилася 5 травня 1991 року в місті Буча Київської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора зі зв’язків з громадськістю, видавничий дім “Антиквар”, безпартійнa, проживає в Києві.

Коваленко в 2014 році балотувалася до ВРУ за 206 виборчим округом.

На виборах в Раду в 2019 році увійшла до виборчого списку партії Слуга народу під номером 35. Увійшла в Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

4 вересня президент Володимир Зеленський призначив Анну Коваленко заступником голови Офісу президента.