Бойовики терористичних організацій на Донбасі готують власну "блокаду", зокрема вугілля, на територію підконтрольну Києву.

Про це свідчать переговори ватажка "ДНР" Олександра Захарченка, запис якого, оприлюднила у вівторок СБУ, пише Корупція.Інфо

На записі Захарченко обговорює блокаду із так званим "начальником управління внутрішньої та зовнішньої політики адміністрації Трапєзніковим".

Популярне: Це не людина, а чудовисько: молодик жорстоко вбив, згвалтував і намагався виколоти очі 16-річній дівчині

"Переговори засвідчують, що верхівка терористичної організації "ДНР" насправді зацікавлена у цій блокаді, і доводять штучність відповідних "ультиматумів" українській владі", – сказано у повідомленні.

"Бойовики планують, за вказівкою російських кураторів, використати цю ситуацію для т.зв. "націоналізації" підприємств, які залишилися на тимчасово окупованих терористами територіях. Саме ці наміри були оголошені у заяві, яку вони обговорювали у перехопленій розмові", – повідомили в СБУ.

Як відомо, в понеділок бойовики пригрозили припинити поставки вугілля та ввести тимчасові адміністрації на підприємствах, які зареєстровані на вільних територіях, проте працюють на окупованих.