П’ятий президент України (2014-2019), лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко повідомив, що захворів на коронавірусну інфекцію Covid-19.

Про він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Отримав позитивний тест на Covid. Невчасно. Дуже шкодую, що змушений зробити перерву в поїздках по регіонах. За шість останніх років звик переносити хвороби на ногах. Але ця підступна … Тому з сьогоднішнього дня лікуюся вдома. Сподіваюся на швидке одужання і закликаю всіх українців берегти себе “, – написав Порошенко на своїй сторінці в Facebook у вівторок.

У телеграм-каналі “Женщина с косой” відзначили, що заява Петра Порошенка може використовуватися для політичної агітації.

Порошенко заразився коронавірусом.
Піар тренд серед політиків, захворій на коронавірус і «переможи» його. Далі легко можеш використовувати це у своїй політичній агітації.

У кулуарах вже давно подейкують, що топ політики заражаються коронавірусом, щоб не робити надалі вакцинацію. Нібито у них вже з’являються антитіла і т.д.

Також варто відзначити, що як відомо у п’ятого Президента України цукровий діабет. Це вважається серйозним ускладнюючим фактором в перебігу хвороби.

Нагадаємо, 29 вересня стало відомо, що глава партії “Голос” Кіра Рудик захворіла на коронавірус COVID-19.

Нещодавно в Раду повернулася лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко, яка подолала коронавірус.