Молодий актор із Полтави, Данило Каменський потрапив у дорожньо-транспортну пригоду в Києві, його сім'я потребує допомоги, передає Корупція.Інфо

Популярне: Найдорожче весілля в Україні: сукня ІЗ ЗОЛОТА, елітні авто, нереальна розкіш. Мережа в шоці (ВІДЕО)

Аварія сталася вночі 14 березня. У результаті ДТП йому видалили селезінку, він отримав складний перелом таза, пошкоджено легеню."Терміново потрібна донорська кров ІІІ + групи крові, але підійде і І +. Зараз він знаходиться у реанімації, у місті Київ", – сказано на його сторінці.

"Як дуже непередбачувано події розгортаються. Вдень репетирував із Данилом Каменським новий спектакль, а ввечері він потрапив у ДТП. Хлопець дуже крутий! Крім людяності та розуміння, присутня дуже потужна акторська природа. Жорстке йому випробування у 16 років потрібно витримати. Прошу всіх друзів і знайомих допомогти і підтримати юного бійця, який зараз бореться за своє життя", – написав Сергій Корнієнко.

У фільмографії молодого актора поки значиться тільки один фільм – "Сторожова застава". Це – перший український фентезі, бюджет блокбастера – 40 млн грн. У прокат вийшов у 2016 році.