Гюндуз Мамедов написав заяву про звільнення за власним бажанням з посади заступника генпрокурорки Ірини Венедіктової. Наразі документ перебуває у неї на розгляді.

В Офісі генпрокурора розповіли, що наразі спеціальна комісія розглядає звернення про звільнення Мамедова у зв’язку з відмовою в наданні допуску до держтаємниці. Дисциплінарне провадження розпочали ще 6 липня.

Останнє засідання комісії відбулося 22 липня. Тоді адвокати Мамедова попросили перенести розгляд. Відповідне клопотання вони аргументували тим, що їхній клієнт перебуває на лікарняному.

Наступне засідання запланували на 2 серпня.

В Офісі генпрокурора наголосили, що після відкриття дисциплінарного провадження Мамедов спершу перебував на лікарняному, згодом пішов у відпустку. Наразі він – знову на лікарняному

«До завершення дисциплінарного провадження Гюндуз Мамедов не може бути звільнений з адміністративної посади у зв’язку з поданням заяви за власним бажанням», – зауважили в Офісі генпрокурора.

Нагдаємо, шо пресслужба юридичної компанії “Міллер” повідомила, що на Мамедова тиснуть. Окрім того, йому заважають виконувати свої посадові обов’язки.

За даними “Міллер”, законних підстав для звільнення Мамедова нема, тому активно використовують дискредитаційну інформаційну кампанію.

«Залишатись на посаді без можливостей виконання своїх повноважень є неприйнятним для нашого клієнта. Саме тому Мамедов після 25 років роботи в органах прокуратури ухвалив рішення про відставку», – мовиться у повідомленні.