Національна поліція скасувала адміністративний протокол, який патрульні склали відносно депутата Верховної Ради Євгена Брагар за водіння в наркотичному сп’янінні.

Про це повідомила Національна поліція.

“Адміністративний матеріал за статтею 130 Кодексу про адміністративні правопорушення скасований”, – повідомив представник відомства.

Адмінпротокол був скасований у зв’язку з тим, що в організмі Брагар, за результатами експертизи, не знайшли ніяких заборонених речовин.

Нагадаємо, Національна поліція провела перевірку дій, скоєних патрульними при зупинці народного депутата Євгена Брагар.

В результаті перевірки Нацполіція оголосила догану двом патрульним, які зупинили Брагар, а їх керівництво понизили і зробили зауваження.

Брагар заявив, що відмовився давати хабар патрульним поліцейським після того, як його автомобіль зупинили правоохоронці.

Також він повідомив, що його зупинили нібито за те, що він знаходився в стані наркотичного сп’яніння. Депутат це спростував і звернувся до суду.

Раніше Євген Брагар став відомий тим, що запропонував мешканці Кіровоградської області продати собаку, щоб заплатити за комунальні послуги.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, щоб не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.