Збройні сили України за останні тижні знищили близько 15 складів боєприпасів російських військових на півдні України, заявила начальниця координаційного пресцентру ОК “Південь” Наталя Гуменюк.

“Використання цих систем (систем С-300. – ред.)свідчить про те, що ворогу не вистачає боєприпасів, оскільки наші вогневі ураження по складах боєприпасів на тимчасово окупованих територіях досить потужні були минулі два-три тижні. Близько 15 складів тільки в нашій операційній зоні було знищено”, –  наголосила Гуменюк.

Керівник пресцентру оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк повідомила також, що зараз росіяни стягують в Україну сумнівні резерви в якості, швидше за все, “гарматного м’яса”, зокрема це батальйон “Тигр”.

“Ми бачимо, що ворог переформатує [сили], намагається зробити якесь рокірування своїх сил. Ми готові до адекватної відповіді й розуміємо, що завдання тих уражень, які ворог отримав від нас останніми днями, його дуже суттєво підірвало – як фізично, так і морально”, – сказала Гуменюк.

Коментуючи інформацію про нібито брак резервів у росіян, Гуменюк сказала, що зараз РФ підтягує “зовсім незрозумілі сили” – зокрема, підрозділ “Тигр” (батальйон “Тигр” який формують у Приморському краї РФ і позиціюють як “добровольчий”. – Ред.).

“Вишукуються резерви в соціально неблагонадійних групах… Збирається той потенціал, сенс якого, швидше за все, просто бути гарматним м’ясом. Але, у будь-якому випадку, ми готуємось до будь-яких сценаріїв”, – сказала Гуменюк, додавши, що ворога не можна недооцінювати.

Коментуючи заяву РФ про те, що ЗСУ нібито атакували одну з військових частин РФ у тимчасово окупованому Севастополі, Гуменюк наголосила, що українські сили не атакують інші держави, не борються з мирним населенням і не б’ють по цивільних об’єктах.