У Конгресі США запевнили, що президент Джо Байден сприятиме євроінтеграції України та Білорусі. Це потрібно для того, аби зміцнити Трансатлантичну спільноту.

Про це повідомляє “Голос Америки”.

“Я переконана, що президент Джо Байден не потребує жодних додаткових знань з приводу того, що має бути зроблено в Центральній Європі (як відповідь США на події у Білорусі). Він повністю підтримує зміцнення Трансатлантичної спільноти і приєднання таких країн як Україна та Білорусь до Євросоюзу. Такі ж самі цілі і в мене”, – зазначила конгресвумен.

Зверніть увагу! Президент Укарїни Володимир Зеленський заявив, що Україна стає країною, в якій усім є затишно та безпечно. Тому членство нашої держави у Європейському Союзі є питанням часу. На його думку це має вирішиться до 2030 року.

Під час виступу вона додатково звернула увагу на ситуацію в Білорусі та заявила, що стурбована поведінкою президента Лукашенка. Разом із тим вона висловила сподівання, що Америка розширить свої санкції щодо причетних до порушень прав людини.

На думку конгресвумен, дії нелегітимного очільника Білорусі не є раціональними.

“Замість того, щоб відреагувати на заклики до більшої свободи, Лукашенко звернувся до російського диктатора Володимира Путіна, щоб отримати від нього гарантії за кредитами, і допомогу від їхніх пропагандистів і спецслужб”, – заявила Марсі Каптур.

Варто зазначити, що США продовжуватимуть підтримувати Україну в її боротьбі проти російської агресії. Зокрема – ніколи не визнають незаконну анексію Криму.

У цьому запевнив американський президент Джо Байден. Відповідна заява з’явилася на сайті Білого дому до річниці незаконного вторгнення Росії в Україну.

Президент США наголосив, що рівно 7 років тому, у 2014 році, Росія всупереч міжнародному праву вторглася до Криму, порушивши суверенітет та територіальну цілісність України.

“У цю похмуру річницю ми підтверджуємо просту істину: Крим – це Україна. США продовжують підтримувати Україну та її союзників, як і від початку цього конфлікту”, – підкреслив Байден.

Політик додав, що США разом з Україною виступатимуть проти агресії Кремля. А також робитимуть усе для того, щоб притягнути Росію до відповідальності за її дії.

“Ми продовжуватимемо вшановувати пам’ять та подвиги Революції Гідності, у ході якої українці вимагали змін для країни, проте зіткнулися з насильством з боку силовиків”, – мовиться у заяві.

Байден також зазначив, що США, як і раніше, вірять в обіцянки України та підтримують всіх, хто працює задля її мирного та демократичного майбутнього.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.