Президент України Володимир Зеленський призначив Олега Татарова заступником глави свого Офісу Андрія Єрмака.

Відповідний указ президент підписав 5 серпня.

Олег Татаров – колишній начальник Головного слідчого управління МВС України часів Януковича, який за часів Євромайдану, особисто переконував ЗМІ і зарубіжних послів, що мітингувальники стріляють самі в себе.

Він буде займатися координацією діяльності правоохоронних органів. При цьому інший заступник глави ОП Андрій Смирнов зосередиться на питаннях судової реформи.

«Правоохоронні органи і суди це два дуже великих і дуже різних напрямки. Тому їх зараз розділять між двома заступниками, кожен з яких є професіоналом у своїй сфері », – сказало “Страні” джерело в Офісі президента.

Екс-заступник начальника Головного слідчого управління МВС Олег Татаров став відомий під час Євромайдану через різкі висловлювання на адресу протестуючих. Так, на зустрічі з послами країн Євросоюзу він запевняв, що майданівці могли стріляти самі в себе, так як міліція “зброї не застосовує”.

Крім того, він курирував справи проти активістів Євромайдану. Його також звинувачували в тому, що він займався координацією “тітушок”.

Раніше в квітні Татарова намагалися призначити заступником директора ДБР. Також тоді ж з’явилася інформація про призначення Татарова в ОП, але після обурення громадськості питання було відкладено.