Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що жодних ідеологічних розбіжностей щодо зовнішньополітичного курсу України у нього з новим президентом не виникало.

Про це відомо з інтерв’ю Главкому.

“Коли я прийшов до нього на співбесіду, він запитав: що робитимемо? Я відповів, що будемо інтегрувати країну до ЄС і НАТО. Він відповів: «супер»! Я розповів, як саме це будемо робити. Тоді він сказав «ви нам підходите”, – сказав Кулеба.

Глава МЗС вважає, що жодних підозр, що Зеленський не підтримує європейську чи євроатлантичну інтеграцію України, немає і не може бути.

«За час спільної роботи у мене не було жодної підозри про якусь «проросійськість» президента Зеленського. Він на 100% проукраїнський. Він хоче бачити Україну не просто сильною у світі, а й здатною, коли потрібно, обійняти (когось), а також, коли потрібно, дати по зубах. Мені цей стиль імпонує. Все, що відбувається у внутрішньополітичному дискурсі, добрий він чи поганий – це все нормально. Це усе політика в демократичній країні”, – зазначив Кулеба.

Також він прокоментував ситуацію щодо своїх попередників:

“У випадку з моїм попередником Вадимом Пристайком усе було зроблено з повагою, тому що він спочатку отримав посаду віцепрем’єр-міністра, а потім посаду посла у дуже важливій для Україні державі. Тобто тут усе нормально. – зауважив міністр. – Щодо знайомств і прощань, то коли ти в політиці, маєш у будь-який момент бути готовий до знайомств і прощань. Причому маєш бути готовий зробити це не лише з ініціативи іншої сторони, а й з власної. У цьому суть політики”, – пояснив очільник МЗС.