Звернення до диктатора РФ Володимира Путіна 18 березня записала нова партія мобілізованих. На цей раз із Санкт-Петербурга та Ленінградської області. Вони просять, щоби їх перестали кидати в самогубні штурми укріплених позицій ЗСУ.

Окупанти, що що записали відео, воюють у складі 138-ї мотострілецької бригади ЗС РФ. Їх, незважаючи на відсутність підготовки, перевели у штурмовики та кинули у бій на укріплені позиції ЗСУ на Донбасі. Закінчилося це для окупантів плачевно.

“Наш загін зазнав невиправдано великих втрат. Нас відправили на штурм укріпрайону під Авдіївкою без розвідки… Втрати склали понад 70% особового складу. Незважаючи на це, а також на втрату всього польового командного складу, відсутність важкого озброєння, залишки нашого підрозділу збираються відправити на забій з автоматами проти обладнаних позицій противника, артилерії та танків”, – поскаржилися пітерські мобілізовані.

Вони запевняють, що командування не лише не йде з ними на контакт, а й залякує. За відмову штурмувати з автоматами позиції ЗСУ мобілізованим загрожують арештом та переведенням у ПВК.

Окупанти запевняють, що від участі в агресії не відмовляються. Однак їм не подобається роль гарматного м’яса.
Зазначимо, що за час повномасштабної війни російські окупанти записали вже десятки подібних роликів, у яких просять Путіна про допомогу. На жодний з них диктатор РФ не відреагував. Мовчить і Міноборони РФ.