У 169-му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого, що на Чернігівщині, внаслідок надзвичайної події загинули четверо військовослужбовців. Органи ДБР проводять службове розслідування.

Про це повідомили в навчальному центрі у Facebook.

Там зазначили, що надзвичайна подія сталася в суботу, 18 березня. Більше деталей не розкрили, але водночас написали, що «причини та обставини з’ясовуються».

«Від імені командування та особового складу висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким наших загиблих побратимів», — йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо

Зазначимо, 169-й навчальний центр «Десна» імені князя Ярослава Мудрого – військова частина ЗСУ, що спеціалізується на підготовці особового складу для різних родів Сухопутних військ України.

Раніше ми повідомляли про скандал у військовій частині Житомирської області, пов’язаний із побиттям солдата. ДБР проводить розслідування цієї події.

«11 березня 2023 року у мережі Інтернет з’явилося відео з побиттям строковика його командиром. У ході перевірки було підтверджено, що інцидент стався в одній із військових частин на Житомирщині того ж дня після обіду. З пояснень молодшого лейтенанта «виховну бесіду» із застосуванням ударів руками та ногами він провів через перебування солдата, начебто, у стані алкогольного сп’яніння», – йдеться у повідомленні.

За інформацією ДБР, життю та здоров’ю солдата нічого не загрожує, тяжкість отриманих тілесних ушкоджень встановлюється.