Олену Бондаренку, колишнього члена Партії регіонів, буквально вивів з себе підйом рівня патріотизму на території України. Значне посилення патріотичного настрою вона назвала спробою Сполучених Штатів Америки відірвати українське суспільство від "русского единства».

Одіозна екс-член Партії регіонів Олена Бондаренко вступила в жорстку суперечку з українським громадським діячем Вадимом Трюханом в ефірі російського телебачення. Вони поскандалили через те, що колаборантка дозволила собі озвучити неприпустимі фейки про нібито утиски людей в Україні за релігійною і мовною ознакою.

Українців така заява просто вивела з себе. Вони обурені такою заявою, зазначаючи, що якщо Бондаренко, хочеться Русского миру, то нехай в Росії і залишається і забере своїх поплічників туди, які зараз рвуться до влади та розхитують і до того напружену ситуацію в Україні.

Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Слід зазначити, що така гучна заява була зроблена екс-регіоналкою в зв'язку з бажанням України, нарешті отримати автокефальну церкву. Також їй не припав до душі значне зростання поваги до людей, що захищають країну і українську мову. Таку свою думку Бондаренко озвучила під час ефіру на телевізійному каналі «Росія 1», в скандальній передачі «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим».

«Хто взагалі почав тему томосу? Це був президент Ющенко, і з подачі ось цих горезвісних американців, які сидять в Держдепі і вивчають, на яку тему можна качнути України і відірвати її від Росії. Є дві безумовних теми, які тримають нас в єдиному просторі і інформаційному, і релігійному – це мова і віра. Якщо зараз проїхати по Києву, по Україні ви побачите рівно протилежне, ви побачите від імені президента Порошенко всюди висять білборди, на яких написано: «Армія. Віра. Мова ». Ось ті три посили, які розривають в кров Україну!», – заявила скандальна Бондаренко, ледь не зірвавшись на крик.

Її неадекватні умовиводи розлютили Трюхана, і він пригадав Бондаренко всі "заслуги" політичної сили, до лав якої зрадниця України входила протягом багатьох років.

"Це маячня! Ось навіщо таке говорити? Ви скільки років були при владі, в Партії регіонів? Ви грабували країну! Скільки років ви сиділи там на "касі"?! Що ви брешете?!" – емоційно звернувся він до зрадниці.