Глава Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко прокоментував заяву про захоплення всієї "сірої зони" на Донбасі.

Про це передає "Інтерфакс-Україна".

Муженко зазначив, що ВСУ посилили контроль над кількома населеними пунктами на сході України, при цьому діють в рамках Мінських угод.

"Українська армія чітко дотримується Мінські угоди. Ми виконуємо завдання в рамках Мінських домовленостей: вогонь відкриваємо тільки у відповідь. Йдеться про посилення контролю над кількома населеними пунктами в Операції об'єднаних сил ", – повідомив глава Генштабу.

На прохання уточнити, про яких населених пунктах йдеться, начальник Генштабу сказав: "Південне, наприклад, Олександрівка, ну і ще деякі населені пункти".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що від кінця серпня цьогоріч Росія посилила свої позиції неподалік кордону з Україною і тепер війська РФ становлять найбільшу військову загрозу з моменту окупації і анексії Криму. Про таке заявив командувач Збройних сил України Віктор Муженко в інтерв'ю агенції Reuters.

Журналістам Муженко показав серію супутникових знімків, які демонструють розміщення російських танків Т-62М на відстані 18 км від українського кордону.