Кандидат в мери Києва від партії “Слуга народу” в прямому ефірі одного з українських телеканалів зазначила безвідповідальність політиків які допустили проведення медичної реформи під головуванням Уляни Супрун.

Про це Ірина Верещук заявила під час ефіру в програмі “ХАРД з Влащенко”

“Дійсно безвідповідальними є політики, які в попередньому скликанні парламенту допустили “реформу” імені Супрун і далі продовжують наполягати, що всі зроблені ними кроки в цьому напрямку були правильними”, – заявила Верещук

Політик зазначила, що ключове завдання на сьогодні – усунути всі недоліки цієї реформи, щоб вирішити існуючі проблеми в сфері охорони здоров’я і захистити власних громадян.

“Ми збираємося проголосувати за постанову Верховної Ради “Про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби і захисту всіх систем життєдіяльності від негативних наслідків пандемії і нових біологічних загроз”, де чітко розписано, які заходи ми приймаємо і негайно приймемо, щоб кількість хворих у нас зменшувалася”, – додала Ірина Верещук.

Також народний депутат зазначила, що мова йде про злагоджену роботу всіх без винятку державних інститутів – Кабінету міністрів, парламенту, уряду, і навіть президента.

“Подивимося, наскільки нас почує уряд, але дуже важливо, щоб всі ці пункти були виконані. Особливо, в частині страхування медичних працівників та виплати їм усіх обіцяних надбавок”, – зазначила Верещук.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що кандидат на посаду міського голови Києва від партії «Слуга народу» на місцевих виборах 2020 Ірина Верещук заявила, що щорічно в бюджет міста Києва закладається близько 30% “відкатів”.

“В середньому 30% відкатів на всьому. Я порахувала, що це річний бюджет Львова. Відмивати, ховається, крадеться конвертується і так далі”, – підкреслила вона.

У цьому контексті політик звернула увагу, що, на відміну від інших міст країни, де влада витрачає бюджетні кошти на потреби громадян і підвищення якості їх життя, в столиці інша ситуація.

“Харків будує муніципальне житло, витрачає мільйони. Ні муніципального житла в Києві. Дніпро – недавно закупили новітні електричні тролейбуси. Ми закуповуємо в Білорусі дизеля. Це ми так екологічну стратегію впроваджуємо в Києві? І так на всіх. Куди не кинь, всюди безгосподарність” , – констатувала Верещук.