Українським журналістам вдалося дізнатися, що в найближчому майбутньому в Офісі президента України Володимира Зеленського можуть відбутися одразу дві неочікувані перестановки. Уже зараз команда українського лідера активно обговорює можливість звільнення Сергія Трофімова. Анонімні джерела “Української правди” стверджують, що місце Трофімова може зайняти інший заступник керівника ОПУ – Кирило Тимошенко, який за останній місяць налагодив відносини з головою ОПУ Андрієм Єрмаком.

“Єрмак хоче його (Трофімова) збити давно”, — розповіло анонімне джерело видання.

Варто звернути увагу на те, що рішення поки остаточно не ухвалили, але “Кирило дуже хоче зайняти місце Сергія”. Окрім того, наголошується, що крім Трофімова на закритих нарадах в ОПУ декілька разів піднімалося питання звільнення заступниці керівника ОПУ Юлії Ковалів, однак рішення щодо неї також поки не змогли ухвалити.

Анонімні джерела в “Слузі народу” припускають, що останню може замінити колишній міністр економіки України Тимофій Милованов, який протягом останніх тижнів неодноразово відвідував Офіс президента. Високопоставлений співрозмовник видання у команді президента наголосив, що ця інформація “зараз дуже посилено ходить кулуарами”, однак офіційних підтверджень він не має.

“УП написала Ковалів, Тимошенку та Трофімову. Трофімов на повідомлення відповів, що чутки не коментує. Тимошенко також написав, що бачив такі повідомлення у пресі, але не коментуватиме чуток”, — йдеться в повідомленні.

Не можна також не згадати про те, що нещодавно у Великій Британії український лідер Володимир Зеленський провів таємну зустріч із новим главою Секретної розвідувальної служби британського МЗС Річардом Муром, в ході якої неочікувано отримав попередження щодо свого оточення. Варто звернути увагу на те, що саме шефу розвідслужби МІ-6 Уайтхолл доручив донести президенту України меседжі, які з певних причин не хотів озвучувати британський лідер Борис Джонсон.

Раніше повідомлялось, що члени команди Володимира Зеленського терміново вирушили на Донбас.

За попередніми даними, ця поїздка триватиме впродовж двох днів. Не можна не згадати про те, що ще 20 жовтня український лідер Володимир Зеленський приголомшив неочікуваною заявою про Донбас — глава держави наголосив, що на Донбасі 86-день триває режим припинення вогню.

Він також звернув увагу на те, це найдовший режим тиші за всі роки війни. Що важливо розуміти, таке неоднозначне твердження прозвучало на тлі новин про регулярні обстріли з боку проросійських сил. До слова, сам Зеленський також підтвердив інформацію, що його команда відвідає Донбас, щоб зрозуміти, що там насправді відбувається. Про це повідомляє “Укрінформ”.