На сьогодні вся увага, як світу так і України прикута до ситуації навколо екс-губернатора Одещини Михайла Саакашвілі. Багато українців підтримують грузина, та сімейні переживання сильніші, передає Корупція.Інфо.

Зараз дружина Саакашвілі переживає за чоловіка і навіть прибуло до Києва і вчора уже встигла виступити на Майдані. А як щодо дітей Михайла? Як відомо у Саакашвілі їх двоє, а точніше два сини – Едуард і Ніколоз.

Михайло Саакашвілі часто з'являвся на публіці зі своїм молодшим сином, а що ж відомо про старшого сина, Едуарда. Про нього не так часто пишуть ЗМІ, але він активно бере участь у світі журналістики.

Молодий хлопець закінчив престижний університет у США.  Едуард Саакашвілі пов'язав своє життя з професією журналіста. Під час навчання він не лише відвідував пари, а й працював одним з головних редакторів у газеті університету. Також Едуард проводив екскурсії по кампусі для першокурсників.

Цей талановитий юнак навіть увійшов у Книгу рекордів Гіннеса. Захоплюється вивченням мов і політичними новинами. Можливо це від батька, така цікавість до політики, а можливо у майбутньому цей юнак бачить себе політиком.На даний момент Едуард Саакашвілі працює журналістом у Сполучених Штатах. У ЗМІ з'являлася інформація про те, що Саакашвілі молодший навіть проникав на канали, що займаються російською пропагандою і намагався викрити їх. Таким чином молодий журналіст підтримує погляди своєї сім'ї.

Як Саакашвілі відреагував на затримання свого батька в Україні й чи взагалі відреагував, на разі невідомо.

 

 

 

Популярне: Під Харковом сталася жахлива ДТП, в якій загинула жінка‡агрузка...