Картка голови фракції “Батьківщина” Юлії Тимошенко голосувала у Верховній Раді, хоча сама вона була відсутня під час засідання. Однопартійці не бачили Тимошенко в сесійній залі, але запевняють, що “вона десь є”, про це повідомляє РУХ " ЧЕСНО"

Юлія Тимошенко начебто зареєструвалася на ранковому пленарному засіданні в четвер, 17 січня.

На фото видно, що на робочому місці Юлії Тимошенко у слоті є картка для голосування.

Однак протягом пленарного дня картка лідерки “Батьківщини” або не голосувала, або була відсутня. Окрім одного випадку.

Пояснення: картка не голосує – це означає, що у слоті вона є, але жодних дій не виконує; картка відсутня – тобто картка не у слоті.

Під час голосування Верховної Ради за законопроект про перехід релігійних громад (“Про внесення змін до деяких законів України (щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи)” за №4128-д) картка Юлії Тимошенко чотири рази проголосувала “за”.

Зазначимо, що народний депутат може голосувати своєю карткою з будь-якого місця в залі, проте під час цього голосування на табло системи “Рада” чітко видно, що “за” голосувало саме місце Юлії Тимошенко.

Як свідчить відео, на місці Юлії Тимошенко в цей час голосувала її колега за фракцією Олександра Кужель.

Але, за даними сайту ВРУ, картка самої Кужель була відсутня протягом цих чотирьох голосувань.

Однопартійці Тимошенко в коментарі Руху ЧЕСНО не змогли пояснити, як так сталося, що картка лідерки фракції голосувала “за”, але сама вона була відсутня.

 Я не можу сказати… Я голосував за себе, ніколи не голосував за будь-кого, тільки за себе. Не знаю, не слідкував”, – каже “батьківщинівець” Борис Тарасюк.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Не бачив у залі Тимошенко і ще один її колега – Олексій Рябчин:

 Я сьогодні не повністю був присутній, тому не можу сказати. Я не бачив її сьогодні. Учора бачив на засіданні фракції. Не знаю. Я голосую особисто, запитайте в самої Юлії Володимирівни чи її прес-служби. Я не відповідаю на такі питання, де вона була і що робила. Можливо, вона була, але я її не бачив”.

“Батьківщинівець” Вадим Івченко, робоче місце якого розташоване неподалік місця Тимошенко, теж каже, що не бачив її, але вона десь є:

 “Вона, по-моєму, учора була, я не знаю. Я вчора особисто її не бачив, але колеги кажуть, що вона була. Вона десь тут присутня… у кабінеті фракції”.

Рух ЧЕСНО неодноразово фіксував, як перед початком пленарного засідання один із членів фракції розставляв у слоти картки. У фракції “Батьківщина” таку роль виконують Вадим Івченко, Сергій Євтушок та Іван Крулько.