Війська країн-партнерів можуть допомагати Україні в збитті ворожих ракет, як це було у випадку атаки на Ізраїль.

Про це повідомляє український президент Володимир Зеленський.

«Щодо військ на нашій території. Які війська? А що було в Ізраїлі? Літаки. Літаки, які стріляли по ракетах. Якщо нам пропонується, наприклад, авіація Франції, Німеччини, Польщі, Британії, неважливо кого, яка підіймається в небо на територіях своїх держав, якщо ця авіація буде підійматися над територією країн, які наші сусіди, і будуть збивати ракети, які безумовно летять по Україні, але можуть прилетіти і на ті території, як вже було зафіксовано факти з Польщею та Румунією, то нехай вони збивають ці ракети. Я буду тільки вдячний за це. Якщо такі пропозиції будуть нам, то чому ні», — сказав президент.

У той же час Зеленський наголосив, що не отримував від президента Франції Еммануеля Макрона пропозицій щодо введення його армії на територію України.

«Такий сигнал, що армія Франції прийде на територію України і буде воювати разом з нами проти Росії, то я такого від Еммануеля не чув», — сказав він.

Нагадаємо, що на початку весни в мережі з’явилась інформація, що французький президент роздумує над тим, щоб ввести війська Франції в Україну, щоб допомогти ЗСУ захищатись від російської агресії. На той момент більшість країн-партнерів була негативно налаштована проти відправки своїх військових в Україну, проте кілька країн таки заявили про готовність розглянути таку можливість.