У США у віці 92 років померла молодша сестра президента Джона Кеннеді Джин Кеннеді Сміт. Вона померла у себе вдома на Манхеттені, повідомила The New York Times її дочка Кім.

Джин Кеннеді Сміт була останньою живою з братів і сестер убитого в 1963 році президента.

У 90-х роках Сміт була представником президента Білла Клінтона в Дубліні і зіграла важливу роль у мирному врегулюванні в Північній Ірландії. В знак визнання президент Ірландії Мері Макеліс в 1998 році присвоїла їй почесне ірландське громадянство, а в 2011 році Кеннеді Сміт увійшла в Ірландсько-американський Зал Слави.

Джин Кеннеді в 1956 році вийшла заміж за фінансового радника клану Кеннеді і майбутнього організатора передвиборних президентських кампаній Джона і Роберта Кеннеді Стівена Сміта. Як нагадує ABC News, вважалося, що вона привертала до себе увагу преси набагато менше, ніж інші її брати і сестри. У 2016 році вона опублікувала спогади “The Nine of Us” ( “Нас було дев’ять”), в яких написала, що в основному відчувала, що її дитинство було звичайнісіньким.

У видного політика-демократа, який обіймав пости голови SEC, глави Морський комісії США і посла США в Великобританії Джозефа Кеннеді-старшого і Рози Фіцджеральд, дочки першого мера Бостона, було дев’ять дітей.

Старший син, Джозеф Кеннеді-молодший, якому пророкували політичну кар’єру, загинув на війні. Кетлін Кеннеді розбилася в авіакатастрофі у Франції в 1948 році. Джон Кеннеді був убитий в 1963 році, сенатор і генпрокурор Роберт Кеннеді – в 1968 році.

Розмарі Кеннеді, що отримала відставання в розвитку, у віці 23 років перенесла префронтальну лоботомію, після чого до кінця життя залишалася на рівні дворічної дитини. Вона померла в 2005 році. У 2006 році померла Патриція Хелен Кеннеді Лоуфорд, кіноактриса, меценат і співзасновник Національного комітету з літературознавства.

У 2009 році померла Юніс Кеннеді Шрайвер, політична і громадська активістка, засновник міжнародних спеціальних Олімпійських ігор для людей, страждаючих розумовою відсталістю. Дочка Юніс Марія заміжня за екс-губернатором Каліфорнії Арнольдом Шварценеггером.

Також в 2009 році помер Едвард Кеннеді, колишній сенатором від Массачусетса протягом 47 років. Він був наймолодшим з дітей Джозефа Кеннеді-старшого.