Те, що зробили однокласники з дитиною, не вкладається в голові. 10-річну Амбер Юн виявив учитель на шкільному подвір’ї в місті Перт, Австралія. Дівчинці обмотали скакалку навколо шиї і повісили на дереві.

Коли педагог підбіг, Амбер Юн ледь була живою. Її врятувало лише те, що вона торкалася кінчиками пальців землі. Вижила вона лише дивом – дівчинка страждає вадами розвитку серця і стравоходу.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

«Мені було дуже страшно, я думала, що помру», – згадує десятирічна Юн.

Як з’ясувалося, це зробили однокласники. Мама Амбер Белінда розповіла, що дочка була «білою вороною» – її давно недолюблювали в класі, всіляко цькували, проте до фізичної розправи раніше не доходило.

Австралійські поліцейські завели розслідування, та поки ніхто не затриманий. Видання Mirror повідомляє, що представники школи навіть не зв’язалися з мамою Амбер Юн, щоб принести їй вибачення. Дівчинка тимчасово не відвідує школу, у неї сильна психологічна травма.

Раніше повідомлялося, що в Одесі школярки по-звірячому били ровесницю і знімали все на камеру. Кадри побиття опублікувала в соцмережах одеситка на ім’я Катерина Гринкевич-раскідной.

На них можна побачити як підлітки натовпом б’ють одну дівчину, б’ючи її кулаками і ногами по обличчю, животу і спині. Дівчинку повалили на землю і тягали її за волосся з криками «Як воно – бути шлю*ою?», «Зі шлю*ами так і треба».