Луценко прокоментував ситуацію зі зносом МАФів в Києві.
Генпрокурор вважає неприпустимим нічні зачистки бульдозерами без попередження, повідомляє Корупція. інфо

Генеральний прокурор Юрій Луценко впевнений, що зносити кіоски можна тільки після попередження і з дотриманням збереження майна. Про це він написав у Facebook.

За його словами, він дав завдання київській прокуратурі дати правову оцінку діям силовиків і комунальників зі знесення МАФів у Києві.

"Категорично наполягаю, що МАФ можна зносити тільки після попередження, а сам демонтаж повинен забезпечити збереження майна. Нічні бульдозери та поліцейські зачистки в стосунках з підприємцями – неприпустимі", – написав Луценко.

Нагадаємо, останнім часом в столиці почастішали випадки демонтажу малих архітектурних форм (МАФ). Так, 15 грудня на Троєщині по вулиці Драйзера 8 "демонтажники" розгромили кіоски на одному з ринків.

В ніч з 14 на 15 грудня на Оболоні також був розгромлений ринок біля метро.
Окрім того, великі зіткнення відбулися 23 грудня на вулиці Ревуцького, де комунальники за підтримки силовиків розгромили черговий ринок, на що бурхливо відреагували кияни, які намагалися втрутитися в ситуацію.

Ситуація зі знесенням МАФом в Києві викликала скандал. Користувачі соціальних мереж, в тому числі політики, експерти та журналісти відзначають, що боротьба з незаконними кіосками відбувається незаконно. А людей, які працюють в них, позбавляють заробітку, і це може дорого обійтися столичній владі.