Вимога сексу втрьох стало останньою краплею для мешканки американського штату Нью-Йорк. Жінка поставила крапку в романтичній історії, втопивши свого нареченого, передає Корупція.Інфо.

Уродженка Латвії, 37 років від роду, зізналася суддям: вона не раз замислювалася про те, щоб позбутися від ненаситного коханого. Вона більше не могла виносити його сексуальних бажань.

Радикально вирішити проблему жінка зважилася під час відпочинку на річці Гудзон. Наречений відправився покататися на човні, не знаючи, що наречена витягла зливну пробку. Човен заповнилася водою і затонула разом з 46-річним чоловіком.

У суді жінка в усьому зізналася. Підсудна розповіла, що особливо не сподобалося їй останнє речення чоловіки – влаштувати секс утрьох. Судді засудили її до чотирьох років позбавлення волі. Родичі вбитого вважають, що покарання занадто м'яке.

Популярне: "Запропонував пощедрувати": На Харківщині педофіл заманив і зґвалтував дитину

Те ж видання повідомляє про інцидент в Західному Йоркширі в Великобританії. Там чекає суду офіцер поліції, співробітниця відділу по боротьбі з домашнім насильством. Констебль Кірсті Андерсон використовувала службовий комп'ютер для розсилки листів з погрозами на адресу нової пасії свого колишнього бойфренда.

37-річній Сарі Страуд офіцер поліції обіцяла закидати будинок "коктейлями Молотова". А самого колишнього коханого Майкла Холла ревнивиця попередила: якщо він не одумається, можуть пропасти обидва його неповнолітніх сина.