1

У Чернігівській області співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою поліції затримали трьох поліцейських-перевертнів.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, чернігівські поліцейські під виглядом працівників ДАІ систематично вимагали хабарі від водіїв, передає Корупція Інфо

"Начальник сектору районної поліції разом із заступником та старшим інспектором, використовуючи одяг та спецзасоби ДАІ, тривалий час виїздили на автошляхи Чернігівщини, зупиняли водіїв та вимагали від них неправомірну вигоду за непритягнення до адміністративної відповідальності", – заявили у відомстві.

У СБУ повідомили, що поліцейських-перевертнів затримали на гарячому під час отримання 4 000 гривень хабара. За даними відомства, "перевертні" зупинили одного із водіїв на трасі Київ-Чернігів  та вимагали у нього гроші за нескладання адмінпротоколу за начебто порушення ПДД.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії, встановлюються інші факти причетності працівників поліції до протиправної діяльності.

2 3 4