Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про ситуацію з російським опозиціонером Олексієм Навальним, який повернувся в Росію після отруєння.

«Навальний – рішучий, харизматичний, по натурі лідер, зі сталевими яйцями. Людина, готова на вчинок, людина, яка сама по собі є зухвалою. Розумний, чіпкий, чіткий. У нього є всі якості, необхідні лідеру загальнонаціонального масштабу. Це перше. Друге, я дуже хотів би, щоб Навальний сказав: Крим – це Україна. Але він так не говорить. І від цього я вже розглядаю його фігуру неоднозначно. Я розумію, чому він це не говорить – бо від нього відвалиться величезна кількість симпатиків, електорату. Він працює перш за все на внутрішній ринок», – заявив журналіст.

Він наголосив, що українці повинні уважно стежити за тим, що відбувається з Навальним, тому що він сьогодні «виконує роль людини, яка розгойдує цю величезну неповоротку злу імперію, імперію зла – Росію».

«Якщо Навальний сковирне владу Путіна, в чому я сумніваюся, то для України це буде плюс. Тому що якщо піде Путін, для України почнеться інша ера. Далі. Навальний зробив вчинок, який, напевно, не зробив би жоден російський ліберал, оскільки вони люблять тепло, комфорт, затишок, не люблять сваритися з владою. Звичайно, на Навального чекав арешт, іншого шляху у Путіна не було. Мені було цікаво, як Навального зустрінуть. І коли я побачив небагато журналістів і представників його штабів, я остаточно зрозумів про Росію – на сьогоднішній день громадянського суспільства в Росії немає», – зазначив Гордон.

Раніше російська опозиціонерка Ольга Курносова пояснила появу розслідування Олексія Навального про палац президента РФ Володимира Путіна.