ЛУБНИ ПРОДОВЖУЮТЬ БОРОТЬБУ З ТАРИФНИМ ГЕНОЦИДОМ, пише в своєму телеграм каналі екс-нардеп Ігор Мосейчук.

Прямо зараз мої земляки-лубенчани не дивлячись на копійчану подачку від влади у вигляді незначного зниження тарифів на газ та транспортування зібралися під Лубенською міською радою і вимагають:

1. Позбавлення ПАТ «Лубнигаз» ліцензії та повернення газорозподільчої мережі середнього та низького тиску на баланс громади
2. Дострокове припинення повноважень Лубенського міського голови Грицаєнка О.П. який в 2016 році своєю бездіяльністю через суд сприяв ПАТ «Лубнигаз» в отримані права власності на місцеві газорозподільчі мережі.
3. Відкликання народного депутата від «Слуг Народа» обраного по 148 в/о (Лубни, Хорол, Оржиця, Семенівка, Багачка) Анастасії Ляшенко за бездіяльність в боротьбі з свавіллям ПАТ «Лубнигаз» і сприянні тарифному геноциду.
Водночас під міськраду Лубен від Авакова вже прибув з Полтави автобус з поліцейськими-спецпризначенцями…
На вулиці наразі -18 мороза.
Люди лютують – боротьба триває!

В свою чергу, на тлі наближення відставки уряду, міністр МВС займається зміцненням не тільки свого впливу, а й іміджу поліції в цілому, пише журналіст Григоренко Денис для спілки блогерів України.

Відеомейкери активно монтують сюжети про доблесних правоохоронців, з мигалками супроводжуючих таксі з породіллями до лікарень, а ботоферми масово поширюють в соцмережах пости про героїчні подвиги поліції. Все для того, щоб суспільство не ставилося до співробітників нібито реформованої поліції, як до старих “мусорів”.

Аваков побоюється, що” тарифний майдан ” може призвести до сутичок з правоохоронними органами, подібних до тих, що відбувалися під час Революції 2013-2014 років.

Раніше ми повідомляли, що Аваков дружить з Коломойським, і завдяки цій дружбі вони спільно качали ситуацію мітингами #SaveФОП, від яких кожен отримував свою вигоду.

Ситуація з” тарифним майданом “відрізняється від #SaveФОП своїм форматом і масовістю, а участь” ОПЗЖ ” і Порошенка в розгойдуванні ситуації може привести до радикалізації протестів. Міністру МВС хоч і вигідно показувати Банковій, що Зе-команда залежить від силовиків, але реальну революцію Арсен Борисович, в разі чого, придушувати не планує.

Якщо в Україні знову буде змінюватися влада шляхом революції, то Аваков має намір зловити хвилю і стати “новим Порошенком”, який всім пообіцяє безпеку і “жити по-новому”.