На захід акредитовані понад 300 журналістів.

У Києві відбувається пресмарафон із президентом України Володимиром Зеленським.

Подія має має розпочатися о 10:00. Для спілкування із журналістами в Офісі президента обрали незвичний формат: український лідер відповідатиме на запитання груп журналістів по 7-10 осіб. Кожні півгодини групи мінятимуться. У Зеленського стверджують, що триватиме пресконференція протягом усього дня. Незвичне обране і місце для проведення заходу – нещодавно відкритий “ринок” їжї Kyiv Food Market.

Речниця Зеленського Юлія Мендель повідомляла, що на пресмарафон акредитовано понад 300 журналістів.Почалась зустріч з запізнення президента.

“Я вибачаюсь, що трохи запізнився, тому що я бігаю зранку – зараз є можливість, я переїхав у місто, – тому я зараз бігаю, і я хотів прибігти (на зустріч – ред.), але мені сказали, що це буде неповага до вас, що я буду в спортивній формі”, – зазначив Президент.

При цьому він додав, що на велосипеді йому їздити складно, оскільки в місті ще не розвинута відповідна інфраструктура. Окрім того, Глава держави, за його словами, на велосипеді йому подобається їздити по лісу, а не по асфальту.

Онлайн-трансляцію пресмарафону дивіться тут: