Замість того, щоб виконувати зобов’язання перед громадянами, влада 90 відсотків своїх зусиль спрямовує на боротьбу з опонентами.

Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко під час Погоджувальної Ради голів парламентських фракцій та комітетів, йдеться на сайті партії.

"Через 6 місяців вам політичний кінець! І вам доведеться відповісти за злочини, які ви скоїли проти українського народу", – сказала вона.

Не Петру Порошенку вчити любити Україну, у той час, коли він торгує з Росією і служить їй, прикриваючись фальшивим патріотизмом, заявила Юлія Тимошенко.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Майте совість і говоріть про державні речі", – зазначила лідер партії.

Тимошенко також висунула звинувачення Герасимову. Вона розповіла, що його радник Ігор Безлер "не просто злочинець, а людина, яка вбиває українців".

"І Артур Герасимов буде нас вчити, як любити Україну разом із Порошенком, який торгує з Росією і який служить Росії і прикривається фальшивим патріотизмом", – наголосила вона.

Крім того, лідер "Батьківщини" заявила, що Порошенко з оточенням перед виборами, знаючи, що програють, спробують скупити за безцінь "майже половину" газотранспортної системи України.

Щодо "Нафтогазу" Тимошенко пояснила, що збирається лише усунути його від посередництва на ринку газу, але хоче залишити як юридичну особу, щоб і надалі збирати борги з "Газпрому".