Я вирішив стати керівником виборчого штабу Смешка, бо не хочу, щоб у нього знову вкрали голоси. Я хочу, щоб люди вірили в нього, в його партію і потужно за нього проголосували.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив журналіст, керівник виборчого штабу партії «Сила і честь» Ігоря Смешка Дмитро Гордон.

Відповідаючи на питання глядачки, Дмитро Гордон зазначив, що він все робив для того, аби Ігор Смешко був у другому турі президентських виборів.

«Мені здавалося, що найкраща конфігурація для України – це Зеленський і Смешко в другому турі. Я ніяк не хотів бачити там Порошенка. Втім, так сталося і це нормально», – каже Дмитро Гордон.

Водночас він зауважив, що чимало людей не вірили у те, що Смешко зможе отримати хоч якусь підтримку виборців, а соціологи прогнозувала йому лише 1,4% підтримки.

«Однак коли офіційно він отримав 6%, а неофіційно – 9,5%, ми зрозуміли, що Ігоря Смешка обікрали. У нього не було навіть спостерігачів на дільницях, не було членів комісій, не було бордів, жодного ролика. Вся кампанія Смешка коштувала мільйон 800 тисяч гривень, які він збирав у виборців. Йому люди надсилали гроші, щоб його підтримати. Це безпрецедентний для України момент», – підкреслив Гордон.

Журналіст додав, що саме для того, аби у Смешка знову не вкрали голоси, він став керівником виборчого штабу його партії.

«Я хочу, щоб у нього більше не вкрали жодного голосу. Я хочу, щоб люди вірили в нього, в його партію, політичну силу й потужно за нього проголосували. Я певен, це йому вдасться. Бо в нас люди не дурні. Вони обирають розумом і душею», – резюмував Дмитро Гордон.

Зазначимо,нещодавно Ігор Смешко представив список своєї партії "Сила і Честь", з якою він піде на дострокові вибори до Верховної ради, які відбудуться 21 липня 2019 року. 

Так до першої десятки списку партії увійшла депутат від "Самопомічі" Олена Сотник, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, ще один депутат від "Самопомічі" Іван Мірошниченко та колишній начальник Генерального штабу Володимир Замана.

Також в десятку увійшли учена Ольга Романюк, колишній працівник Нацбанку Андрій Гайдуцький, Ірина Сисоєнко, яка також є депутатом від "Самопомічі", один із засновників управління "К" в СБУ Володимир Тимошенко та митник Анатолій Макаренко.