На Авдіївському напрямку фронту у Донецькій області ворог, схоже зазнав однієї з наймасштабніших поразок з 24 лютого. На це вказує те, що ЗСУ настільки виснажили технічний потенціал РФ, що ворожа піхота тепер йде в атаку малими групами, фактично лоб в лоб, від чого зазнає ще більших втрат. 

Про це заявив керівник Авдіївської МВА Віталій Барабаш.

«Третя хвиля штурмів відрізняється тим, що застосовується мало техніки. Вони вже не їдуть колонами», — сказав військовий.

Однак ворог наразі не зупиняє спроб пробити оборону ЗСУ, тож продовжує рух через промзону.

«Також вони активно рухаються в напрямках з Донецька через Спартак і з Ясинуватої через промку. Тобто вони намагаються в лобову зайти в місто», — сказав Барабаш.

За його словами, остання доба пройшла більш менш спокійно, масованих обстрілів не було, лише поодинокі хаотичні прильоти. Інформації про постраждалих, на щастя, немає.

«Скоріше за все, вони мають команду будь-яким чином зайти в місто. Або намагаються розтягти наші сили по лінії фронту. Наше командування все це розуміє і вживає стабілізаційних заходів», — додав глава МВА.

Також він розповів, що наразі на фронті перебувають різні підрозділи РФ.

«І Шторм, і спецура, і багато мобілізованих. Є також частини «ЛДНР», хоча там склад здебільшого з росіян, оскільки місцеві вже закінчуються», — зазначив Барабаш.

Нагадаємо, російські окупанти штурмують Авдіївку з шістьох напрямків. Такого висновку дійшли аналітики американського Інституту вивчення війни). Важкі бої тривають поблизу коксохіму та в промзоні на південний схід від Авдіївки.