Співробітники Державного бюро розслідувань виїхали з київського музею Івана Гончара, куди, імовірно, прибули для вилучення картин з колекції Петра Порошенка, які фігурують у кримінальній справі.

Про це повідомляє телеграм-канал “Політика Країни”.

За словами учасників групи підтримки колишнього президента, співробітники ДБР вилучили лише митні декларації до полотен.

Представники Держбюро поїхали з території музею під крики порохоботов “Окупанти!”. При цьому у мікроавтобуса зі спецназом ДБР виникли труднощі: виїзд йому перекрили інші машини. Однак протягом лічених хвилин шлях був розблокований, і автобус покинув територію музею під крики “Ганьба!”.

Артур Герасимов заявив, що співробітники ДБР вилучили митні декларації, а також документи які підтверджують справжність картин і факт їхньої покупки Порошенком.

Артур Герасимов зачитав офіційну заяву партії “Європейська Солідарність”, щодо дій ДБР. “Ми як політична партія написали сьогодні чотири заяви в поліцію за фактом незаконних дій співробітників ДБР. Кримінальні переслідування п’ятого президента України відбуваються за особистою вказівкою шостого президента України”, – заявив політик.