Чесно, не розумію до чого тут Зеленський з Кагарликом, розпочав свій допис Давид Сакварелідзе, коментуючи вчорашній інцидент у поліцейському віділку.

Для таких випадки призначена Прокуратура з ДБР! Якщо з боку поліцейських буде доведений факт тортур, то потрібно діяти чітко і жорстко за законом! І це на 100% тема і функція Генпрокурора.

Венедіктова повинна брати управління і комунікацію такими справами особисто і негайно.

Варто зазначити, що перед призначення Саакашвілі, лунали інсайди і стосовно Сакварелідзе. Його бачили главою або прокуратури або ДБР. Українцям така ініціатива сподобалась, і питання неодноразово піднімалось в кабінеті президента, принаймі про це писав журналіст Юрій Бутусов. Українці ж тепер ставлять цілком логічне питання, чи потрібен чесний Сакварелідзе Зеленському?! Чи буде його призначення.

В свою чергу, телеграм канал Легітимний пише-

Наші колеги, вірно помітили, що у Міністра МВС Арсена Авакова є певний«ситуативний імунітет» до кінця року. Цей імунітет – це місцеві вибори. Наше джерело повідомляє, що на руку Авакову грає і той факт, що в команді Президента існує величезний кадровий голод, заміну Міністру МВС буде не так просто знайти. Тому будь-які «скандали» Аваков проходив гладко.
Джерело дає інсайд по зсуву Авакова і створення політичної кризи, яку обговорюють в «кабінетах».

Честно, не понимаю причем тут Зеленский с Кагарлыком. Для таких случиев предназначена Прокуратура с ДБР! Если со…

Posted by David Sakvarelidze on Monday, May 25, 2020

У певних лобі групах є план напрацювання, з перезавантаження всього Кабміну. Хочуть відправити Кабмін у відставку вже в серпні, коли почнуть підбивати підсумки, як країна впоралася з епідемією коронавіруса і як вона готова до другого можливий спалах. До осені економічна криза в Україні буде збільшуватися – це прогнозують уже всі експерти.

У цей момент хочуть відправити у відставку весь Кабмін, включаючи і Міністра МВС Арсена Авакова.

В свою чергу, екс-наред Сергій Лещенко в своєму телеграм каналі – написав – Початок тижня виявилося страшним для міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Державне бюро розслідувань затримало співробітників Кагарлицький поліції в Київській області за фактом зґвалтування і побиття жінки.

ДБР надало шокуючі подробиці.

Цей гучний скандал, як і численні попередні, починаючи від стрільби в Княжичах, інцидента з дитиною в Переяслав-Хмельницькому, показують, що реформи при Авакові зупинилися. Це, в свою чергу, піднімає питання – навіщо потрібен міністр, який створює проблеми владі?

Показово, що жодної публікації про те, що сталося насильство в Кагарлицькому поліції не написав нардеп Олександр Дубинський, хоча це територія Київського обласного штабу Слуги народу, куратором якого він є. Що в черговий раз доводить системну змову Авакова і Коломойського.

Втім варто зазначити, що сам нардеп Дубінський, заявив, що даний округ не входить в межу його контролю.