Безпілотні літальні апарати Служби безпеки України успішно атакували ряд стратегічно важливих військових об’єктів на тимчасово окупованому півострові Крим. Серед цих об’єктів вказано радіолокаційні системи, гелікоптерну стоянку та інші.

Про це повідомляють джерела в СБУ. До слова, вибухи уночі та зранку 5 грудня лунали у різних населених пунктах півострова, а окупанти традиційно заявляли про успішну роботу свого ППО й буцімто «збили» понад 40 дронів.

Як повідомляють джерела, 5 грудня безпілотники СБУ уразили кілька важливих військових об’єктів. Зокрема, йдеться про радіолокаційну систему «Небо-М» в районі населеного пункту Багерово, стоянку гелікоптерів, радіолокаційну систему П-18 «Терек» та систему управління зенітно-ракетних підрозділів «Байкал-1М» біля населеного пункту Стрілкове.

Ця ранкова «бавовна» на військових об’єктах у Криму є результатом спецоперації СБУ, – повідомили джерела.

Нагадаємо, Міністерство оборони росії заявило, що протягом ночі та ранку 5 грудня нібито було збито 41 безпілотник, які українські військові запустили по об’єктах в окупованому Криму. Про це йдеться у двох окремих заявах російського відомства.

Окупанти стверджують, що над акваторією Азовського моря та над Кримом уночі чергові засоби ППО буцімто знищили 22 українські безпілотні літальні апарати та ще 13 — перехопили.

Окрім того, зранку російські засоби ППО нібито збили ще 4 українські безпілотники і 2 перехопили над акваторією Азовського моря. Про влучання російське Міноборони не уточнює.