Сьогодні, 26 травня, президент України Володимир Зеленський підписав указ “Про річну національну програму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік”.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що дана програма передбачає визначення цілей, стратегічної мети та пріоритетних завдань у рамках реалізації інтеграції України в НАТО.

Повідомляється, що особлива увага в даному документі приділяється таким питанням: досягнення відповідності критеріям членства в НАТО, переведення сектору безпеки і оборони України на стандарти НАТО та зміцнення демократичного цивільного контролю.

Нагадаємо, про те, як Зеленський проводить кадрову політику, розповів політолог Володимир Фесенко в ефірі каналу “Україна 24”.

“Один з головних критеріїв кадрової політики президента — довіра. На заході сильні партійні та державні інститути, у нас, на жаль, ситуація інша, такі критерії були у всіх президентів. Але це не тільки його особиста довіра, він розуміє, що коло особистої довіри вичерпано, і покладається на думку людей з оточення. Крім довіри, таким чином, ще критерії — командність, результативність”, — сказав він.