Україна принесла і мир жителям населеного пункту, і зробила собі хорошу рекламу

Президент України Володимир Зеленський заявив, що розведення сил у Станиці Луганській стало найбільшою рекламою для України, що вона піклується про своїх громадян на Донбасі і намагається робити життя людей легше в воєнний час.

“Що таке розведення (сил) у Станиці Луганській, що сталося? Що найголовніше? Це найкрутіший спосіб, поки нас там не показують, або показують в невигідному світлі, це найвигідніша форма, коли ти прикладом показуєш… Ось відкрили КПВВ, дивіться, що ми зробили: автобуси з нашого боку ходять, люди їздять, пішохідний міст зробили. Дорога з нашого боку, подивіться – з розміткою, європейська дорога…” – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що це найкращий приклад, коли люди, які живуть в Станиці, переходять на окуповані території і розповідають про побачене з української сторони.

Україна продовжує роботи з відновлення зруйнованої частини моста на ділянці розведення № 1 в Станиці Луганській. Представники ДП “Станично-Луганський райавтодор” ремонтують узбіччя і встановлюють тросові огородження, а поблизу розлому моста постійно працюють волонтери, надаючи соціальну допомогу населенню. 5 жовтня на мосту біля Станиці Луганської відкрили тимчасовий перехід.