У Дніпрі депутати міськради затвердили розміри надбавок та премій для працівників органів місцевого самоврядування. Вони встановили кількаразове підвищення зарплат для працівників міськради, передає Корупція.Інфо.

До прикладу, міському голові, секретарю міськради, заступникам та директорам департаментів буде виплачуватися премія в розмірі до 800% від посадового окладу.

Окрім того, заступнику керівника виконавчого органу міськради виплачуватимуть 700% премії, начальникам управлінь – 650%, їхнім заступникам – 550%, начальникам відділів – 500%, їхнім заступникам – 450%, спеціалістам – 400%.

Міський голова Дніпра Борис Філатов назвав це рішення одним із засобів боротьби з корупцією. Він вважає, що у разі ненадання чиновникам можливості отримувати гідну заробітну платню, з них буде важко питати за результати їхньої роботи.

Депутати також хочуть виплачувати премії за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи розміром 50% окладу. Також планують видавати допомогу в розмір зарплати при виході у відпустку.

Тепер зарплата головних спеціалістів відділів становитиме 7,8 тисяч гривен, начальників відділів – до 10 тисяч гривень, а начальників департаментів – до 16 тисяч гривень.