3272d1831fdd96715638b9c7050700a71452927894

Медики так званої «ДНР» б'ють на сполох: в «республіці» спалахнула епідемія грипу, кількість хворих стрімко зростає, як і кількість летальних випадків. Тільки в одному Донецьку зафіксовані 40 смертей від цього захворювання. Населенню радять лікуватися народними засобами, тому що ліків ніде немає.

Про це  повідомляють місцеві ЗМІ «ДНР», передає Корупція.Інфо.

Слідом за Україною в «ДНР» теж спалахнула епідемія грипу, тільки ситуація на окупованій території набагато складніша. Кількість хворих стрімко зростає, при цьому не всіх вдається врятувати. Тільки в Донецьку від грипу померли 40 осіб, не кажучи про решту населених пунктів.

Медичні установи переповнені хворими бойовиками, тому місцевим жителям рекомендують залишатися вдома. «Не на камеру» медики зізналися донецьким журналістам, що радять хворим на грип лікуватися народними засобами. Тому що ліків від грипу в медустановах і аптеках просто немає – гуманітарні вантажі заборонено ввозити на територію «республіки», а Росія не може надати необхідну допомогу, тому що епідемія лютує і там.

У «ДНР» все ж розраховують саме на російську допомогу. Очікується прибуття з РФ п'яти фур гуманітарного вантажу з ліками, які будуть розподілені між обома «республіками» в пропорціях щодо кількості хворих, які перебувають на обліку в лікарнях.

Крім того, медики стурбовані реальною загрозою спалахів захворювання туберкульозом, оскільки з в'язниць було випущено на волю безліч ув'язнених, засуджених ще при українській владі на території Донецької області, яка сьогодні знаходиться під владою «ДНР».