JPG
 
У населеному пункті Горлівка, що в Донецькій області, знову відновилися обстріли. Крім цього, в місто прибуло підкріплення для терористів в розмірі близько 500 чоловік, із яких сформують так звану «армію ДНР», а також бойова техніка.
 
За повідомленнями блогера із Горлівки Микити Синіцина, у місті «знову стало спекотно». 
 
Зокрема, вчора, 5 квітня, приблизно після полудня з різною, але досить таки довгою періодичністю лунала канонада, схожа на стрілянину з гармат і танків. Крім цього, звучала також і перестрілка зі стрілецької зброї. В свою чергу, ввечері, приблизно після 21 години канонада посилилася.
 
Сьогодні ж, 6 квітня, після полудня також були чутні кілька одиничних пострілів.

Читайте також:  Терориста “ДНР” засудили на 13 років за намір вчинити теракт у день виборів Президента (ФОТО) (ВІДЕО)

В свою чергу, місцеві жителі повідомляють, що у Горлівку прибуло підкріплення для терористів: як жива сила, так і бойова техніка.
 
«500 голів не менше…Шукають де б розміститися…Є інформація, що будуть зачищати місцеву гопоту, формувати армію ДНР», – зазначають горлівчани.
 
Місцеві жителі Горлівки також повідомляють, що терористи планують прийняття присяги новими воїнами "ДНР" на 11-13 квітня.
 
«Що чекати на Великдень…ой погані прогнози», – вважають мешканці Горлівки.
 
Нагадаємо, у місті Жданівка, що в Донецькій області, українські патріоти розвісили блакитно-жовті прапори із написами «Хочу додому». 

Джерело: Корупція.Інфо.