путін путін

Російський президент Володимир Путін у своїй розповіді про нібито  пропозицію Петра Порошенка «віддати Донбас Росії», як зазвичай прибрехав. А тому, теперішнім російським чиновникам, в тому числі і прес-секретарю російського президента Дмитру Пєскову, не залишаються нічого, окрім як викручуватися.

Таку думку висловив колишній віце-прем'єр російського уряду, блогер Альфред Кох. Новину передає Корупція.інфо з посиланням на Пресу України

На думку блогера, навіть немає сенсу коментувати заяву Путіна про начебто розмову із Порошенком, яка відбулася 11-12 лютого у Мінську стосовно передачі території Донбасу Росії.

«Їжаку зрозуміло, що Путін, як зазвичай, прибрехав для красного слівця. А тепер всі повинні викручуватися і вигороджувати його», – зазначає Кох.

Крім цього, на думку блогера, скоро вигадки Путіна дійдуть до тієї межі, що він публічно «штани спустить», а прес-службі Кремля потрібно буде придумувати «глибокодумне виправдання і обгрунтування цієї радикальної відповіді американському експансіонізму».